Gå til innhold Globalmeny Forsiden

Private fysioterapiinstitutt

Av Lene Marling Publisert: 12.02.2016 09:38

Fysikalske Institutter i Rygge kommune med avtale.

 

Ekholt Fysioterapi Ekholtveien 114 1526 Moss, tlf 69265883,
www.ekholtfysioekholtfysio@gmail.com
Turid Rosenborg turid@ekholtfysio.no, Ole Reidar Johansen ole@ekholtfysio.no, Mirjam Håland Moe mirjam@ekholtfysio.no, Sissel Reiersen, Lola van Listzenburg lola@ekholtfysio.no.

 

Øreåsen Fysikalske Institutt. Ryggevn. 96, 1528 Moss, tlf. 69267529  jan.einar.hanssen@gmail.com ,sylviholckroos@hotmail.com

 

Rygge Fysioterapi ,Bankveien 2, 1580 Rygge tlf. 69260581
Kirsten Fischer Nilsen kifisch@icloud.com,
astrid.radahl@gmail.com, lene@ryggefysioterapi.no, Riborg Schanke Aas ribosch@online.no

 

Fokus Klinikk:Tørkoppveien 10, 1570 Dilling, tlf. 69233090 / 958 68 410,
Lene Ørving Eriksen lene@fokus-klinikk.no

 

Miin helse: Carlbergveien 6a 1526 Moss, Tlf. 91 72 44 62
Rune Torseth rune@miinhelse.no

 


Kontaktinformasjon

Rygge kommune Larkollveien 9 1570 Dilling Kommunenr 0136
Tlf: +47 69 26 43 00 Faks: +47 69 26 43 01 E-post: postmottak@rygge.kommune.no
Org.nr.: 959 272 492 Kontonr.: 1503 37 49888
Webredaktør: Britt-Unni Baggerød Ansvarlig redaktør: Rådmann Ivar Nævra Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS